пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅ

Консультаціі по ЗЕД - розділ юридичних послуг, в який входить консалтинг з правових питань в таких аспектах, як:

  • порядок та процедури митного оформлення;
  • розмір та термін сплати всіх передбачених митних платежів та валютний контроль;
  • особливості оподаткуванняв в відношенні зовнішньоекономічних операцій.

Специфіка митного законодавства України, високі вимоги та зобов"язання до ведення зовнішньоекономічної діяльності в нашій країні передбачає своєчасне вивчення великої кількості питаннь та дій.

Основним документом, яким введено правове регулювання видів зовнішньоекономічної діяльності, є Закон України від 16.04.91 №959-ХІІ "Про зовнішньоекономічну діяльність". На положеннях даного документу базується система державного регулювання зовнішньоекономічної діяльності (тарифне та нетарифне регулювання), а також діяльність державних органів, уповноваженних на здійснення контроля за її проведенням.

Наші спеціалісти проводять консультації з митного законодавства України, допомагають розібратися в режимах, розмірі митних платежів, в особливостях валютного контролю, оподаткуванні зовнішньоекономічних операцій, митного оформлення, нетарифному регулюванні та інших митних питаннях. Консультації також передбачають розрахунок митних платежів.

Ми завжди раді запропонувати Вам оптимальні схеми експортно-імпортих операцій та проведемо перевірку правильності оформлення зовнішньоторгових контрактів з точки зору митного законодавства.